Sivas Bilgi Bankası / Yerleşimler ok.gif (105 bytes)GERİ    Akıncılar İlçesi Elibiyük Köyü/Genel Bilgiler

Kayıt ve bilgi güncellemeleriniz içinform.gif (1343 bytes)doldurunuz...©

  |*KİM KİMDİR?|*SİVAS MERKEZ|*AKINCILAR MERKEZ|*

|*ELİBÜYÜK/Kim Kimdir? /Kayıt...                                                         |*Ali TURAN (24. DÖNEM SİVAS MİLLETVEKİLİ   - İşadamı)©

* BİYOĞRAFİ:©Ali Turan 1959 /Sivas/ Akıncılar /Elibüyük  |*
1974 yılında İstanbul'a okumak için geldi. İmam Hatip Lisesi'nde okudu. Okul sırasında ve sonrasında hizmet sektöründe çalıştı. Askerden geldikten sonra lokantacılık yapmaya başladı. Ardından otopark işletmeye ve galericilik yapmaya başladı. Bir süre sonra müşterisi olduğu CAM PAK'ın satıldığını öğrendi ve 1989 yılında firmayı satın aldı.
Deneyimini ve müşteri memnuniyetini ulaştığı başarının nedeni olarak gösteren Turan, temizlik sektöründe, Avrupa'da bile bu tür firmalar yokken kendilerinin hizmete başladıklarını kaydetmekte ve bir işte zarar etse bile mutlaka aldığı ücrete tamamladığını, bu nedenle de sürekli tercih edilen bir firma olduklarını belirtmekte.
Politikayla yakından ilgilenen Turan, 1980 öncesi MSP Gençlik Kolları'nda çalıştı. RP ve FP'nin kurucuları arasında yer aldı ve 1995 ve 1999 yıllarında Sivas Milletvekili Adayı oldu.
Sivas'taki Kemalettin İbni Hüma Vakfı'nın kurucusu olan Turan, İstanbul Ticaret Odası Üyesi.
1981 yılında Fethiye Hanım ile evlenen Turan'ın, Fatih, Selim ve Yavuz adlarında üç çocuğu var.

CAM PAK A.Ş.
Akatlar, Yaren Sok. No: 6, Etiler / Beşiktaş
Tel        : 0212 279 86 65
Faks        : 0212 269 65 47
E-Posta    : turan@campak.com.tr
Web Sitesi    : www.cam-pak.com.tr

1981 yılında bina ve otomobil temizliği üzerine hizmet vermek amacıyla kurulan şirket, 1989 yılında Ali Turan tarafından satın alındı.
Sanayi tesislerinden alışveriş merkezlerine, kamu binalarından hastanelere, genel temizlik ve güvenlik hizmetleri, park ve bahçe düzenleme ve bakım işlerine varıncaya dek pek çok alanda hizmet veren CAM-PAK, aynı zamanda Türkiye'nin ilk markalı Oto Kuaförü.
Şirket bugün, Sivas Devlet Numune Hastanesi, Beltur Binaları, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi binalarının, Türk Hava Yolları bina ve uçakları ile pek çok tanınmış sanatçının otomobillerinin temizliğini üstlenmekte.
Firmada yaklaşık 400 kişi çalışmakta ve Türkiye'nin birçok yerinde şubeleri bulunmakta.
 

Kayıt ve bilgi güncellemeleriniz için FORM doldurunuz

©